Mano pagrindinis principas - profesionalumas.

Mano pagrindinis principas - profesionalumas. Nesvarbu, su kuo dirbu, visuomet stengiuosi atlikti geriausią darbą. Esu įsipareigojusi ne tik atkartoti kliento viziją, bet ir prisidėti su savo aistra ir profesionaliomis žiniomis, kurios sukurtų nepakartojamą grožį.

Viskas prasidéjo dar paauglystėje kuomet iš mamos ėmiau CHANEL paletes - daryti makiažą draugėms. O profesionalus kelias į antakių meistrystę prasidėjo Maltoje su NYX.

Čia gavau ne tik įgūdžių, bet ir įkvėpimą iš Albanijos kilmės meistrės, kuri ne tik mokė mane antakių meno, bet ir perdavė savo aistrą.

Šiandien esu ne tik sertifikuota specialistė ir trenerė, bet ir toliau dirbu su klientėmis, esu salono savininkė, verslininkė. Pagrindinė misija yra atitikti kliento poreikius ir atspindėti jo unikalumą. Todėl aš įsitikinusi, kad grožis turi būti asmeniškas ir jį reikia sukurti taip, kad žmogus jaustųsi ypatingai. Visos mano klientės išeina iš mano rankų, matydamas ne tik atnaujintą išvaizdą, bet ir jausdamos didesnį pasitikėjimą savimi.